Imprezy
Kalendarium imprez Zakopane
Mecze Euro na placu pod Gubałówką | |
miejsce: Plac pod Gubałówką organizator: - Impreza odbywa się :2016, w miesiąc (u)(ach): Czerwiec Lipiec W dniach : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 |
Wstęp do strefy kibica jest wolny ! Strefa będzie działać przez cały okres trwania EURO2016 !
Zapraszamy do wspólnego kibicowania w Tatrzańskiej Strefie Smaku i Rozrywki !
Poniżej harmonogram meczy EURO2016 wyświetlanych w Tatrzańskiej Strefie Kibica :
FAZA GRUPOWA:
10 czerwca (piątek)
21:00 Mecz otwarcia: Francja - Rumunia
11 czerwca (sobota)
15:00 Albania - Szwajcaria
18:00 Walia - Słowacja
21:00 Anglia - Rosja
12 czerwca (niedziela)
15:00 Turcja - Chorwacja
18:00 Polska - Irlandia Północna
21:00 Niemcy - Ukraina
13 czerwca (poniedziałek)
15:00 Hiszpania - Czechy
18:00 Irlandia - Szwecja
21:00 Belgia - Włochy
14 czerwca (wtorek)
18:00 Austria - Węgry
21:00 Portugalia - Islandia
15 czerwca (środa)
15:00 Rosja - Słowacja
18:00 Rumunia - Szwajcaria
21:00 Francja - Albania
16 czerwca (czwartek)
15:00 Anglia - Walia
18:00 Ukraina - Irlandia Północna
21:00 Niemcy - Polska
17 czerwca (piątek)
15:00 Włochy - Szwecja
18:00 Czechy - Chorwacja
21:00 Hiszpania - Turcja
18 czerwca (sobota)
15:00 Belgia - Irlandia
18:00 Islandia - Węgry
21:00 Portugalia - Austria
19 czerwca (niedziela)
21:00 Rumunia - Albania
21:00 Szwajcaria - Francja
20 czerwca (poniedziałek)
21:00 Rosja - Walia
21:00 Słowacja - Anglia
21 czerwca (wtorek)
18:00 Ukraina - Polska
18:00 Irlandia Północna - Niemcy
21:00 Czechy - Turcja
21:00 Chorwacja - Hiszpania
22 czerwca (środa)
18:00 Islandia - Austria
18:00 Węgry - Portugalia
21:00 Włochy - Irlandia
21:00 Szwecja - Belgia
1/8 finału
25 czerwca (sobota)
15:00 2A - 2C
18:00 1B - 3A/C/D
21:00 1D - 3B/E/F
26 czerwca (niedziela)
15:00 1A - 3C/D/E
18:00 1C - 3A/B/F
21:00 1F - 2 E
27 czerwca (poniedziałek)
18:00 1E - 2D
21:00 2B - 2F
Ćwierćfinały - mecze o godz. 21:00
30 czerwca (czwartek)
1 lipca (piątek)
2 lipca (sobota)
3 lipca (niedziela)
Półfinały - mecze o godz. 21:00
6 lipca (środa)
7 lipca (czwartek)
Finał - godz. 21:00