Ogłoszenia

Ogłoszenia, oferty zapytania użytkowników - Zakopane

Ogłoszenia Praca - Zatrudnię


G.Nowak
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Koordynator serwisu Koordynator serwisu zatrudnimy osobę z Krakowa i okolic Miejsce pracy: Kraków Wymagania: znajomość mechaniki prawo jazdy kat. B (email ukryty)  
Ogłoszenie opublikowano: 2019-01-21 | ważność :2019-02-20
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:147733
Admedia
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Mechanik &#; Serwisant wózków widłowych Mechanik &#; Serwisant wózków widłowych zatrudnimy osobę z Modlnicy (Kraków) i okolic Miejsce pracy: Modlnica (Kraków) Wymagania: znajomość mechaniki prawo jazdy kat. B (email ukryty)  
Ogłoszenie opublikowano: 2019-01-17 | ważność :2019-02-16
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:147697
JÓZEF
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
ZATRUDNIE DZIEWCZYNY DO PRACY JAKO POMOC OD ZARAZ JEST MOZLIWOSC ZAMIESZKANIA
Ogłoszenie opublikowano: 2018-12-21 | ważność :2019-01-19
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:147254
ANNA
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
przyjmę dziewczyny do pracy do restauracji i pensjonatu jest możliwość zamieszkania
Ogłoszenie opublikowano: 2018-12-21 | ważność :2019-01-19
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:147253
Katarzyna
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Szukamy osób do pracy w butiku z odzieżą damską na stanowisku sprzedawca- Krupówki. Praca w miłej atmosferze , grafik dostosowany do twoich potrzeb. Mile widziane doświadczenie.
Ogłoszenie opublikowano: 2018-11-26 | ważność :2018-12-23
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:146981
G N.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Emtor Spółka z o.o. wyłączny przedstawiciel koncernu Yale &#; Wózki Widłowe Zatrudni osoby na stanowisko: Mechanik samochodowy, elektromechanik pojazdów, Miejsce pracy: Kraków, Modlnica Oferujemy: umowę o pracę Pakiet medyczny Pakiet sportowy Ubezpieczenie grupowe. Oferty (CV) prosimy wysyłać na adres e-mail:(email ukryty)&#; Tel.
Ogłoszenie opublikowano: 2018-09-24 | ważność :2018-10-24
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:146387
Justyna C.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Rekruter Zdalny Firma Pflegehelden to agencja działająca w branży opiekuńczej na terenie Niemiec. Zajmujemy się zapewnianiem troskliwej opieki seniorom oraz osobom niepełnosprawnym. Pflegehelden ma oddziałów regionalnych na terenie całego kraju. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie osoby z doświadczeniem w opiece nad seniorami mają możliwość podjąć legalną i dobrze płatną pracę. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę i Niemcy. Dzięki rozbudowanej sieci koordynatorów w Niemczech dysponujemy prawie dwoma tysiącami aktywnych ofert. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ZDALNEGO REKRUTERA, do pozyskiwania osób do pracy na terenie Niemiec. Opiekunki pozyskane przez Zdalnego Rekrutera powinny: - posiadać minimum komunikatywną znajomość języka niemieckiego, - posiadać doświadczenie w opiece nad osobami starszymi potwierdzone referencjami. Wymagania dla rekrutera: - otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie; - gotowość do pracy w trybie zdalnym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - publikację ogłoszeń i selekcję kandydatów, - prezentowanie oferty pracy, - budowanie i wzmacnianie wizerunku pracodawcy w swoim regionie - promocję firmy oraz oferty. Oferujemy: - umowę zlecenie oraz dostarczenie materiałów reklamowych; - Wynagrodzenie w systemie prowizyjnym, za każdą zrekrutowaną zgodnie z umową osobę do pracy na terenie Niemiec &#; euro od osoby ; - DODATKOWE BONUSY FINANSOWE: &#; polecone opiekunki &#; dodatkowy bonus wysokości Euro &#; poleconych opiekunek - dodatkowy bonus wysokości Euro &#; poleconych opiekunek - dodatkowy bonus wysokości Euro Nie wymagamy wysyłania CV. Prosimy o mailowy lub za pośrednictwem wiadomości prywatnej na Facebooku. W treści maila/wiadomości prosimy podać swoje dane (imię, nazwisko miejsce zamieszkania) oraz numer telefonu. Następnie jeden z naszych konsultantów zadzwoni do Państwa. Justyna Chodorowska tel.: Olsztyn ul. Tadeusza Kościuszki lok. adres mailowy do kontaktu: (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-05-09 | ważność :9999-12-01
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:145135
Justyna C.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Szukasz pracy jako Opiekunka w Niemczech? Znasz język niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację? Jeżeli tak, skontaktuj się z nami! Pflegehelden Obecnie posiadamy ponad aktywnych zleceń Czekamy na Ciebie!! Osoby zainteresowane proszę o kontakt: Oddział Olsztyn woj. warmińsko-mazurskie Tel.: Email: (email ukryty) http://pflegehelden.pl/olsztyn/ Zachęcamy do polubienia naszego Funpage na Facebooku : Pflegehelden Polska czekają tam konkursy oraz wydarzenia godne polecenia :)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-05-09 | ważność :9999-12-01
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:145134
Andrzej
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Praca na ETAT dla byłych Policjantów, pracowników CBŚ, ABW, SG Jesteś emerytowanym pracownikiem Policji, ABW, CBŚ lub SG, pracowałeś w pionach operacyjnych? Jeżeli jesteś osobą kreatywną, przebojową, operatywną, dobrze zorganizowaną, lubisz aktywności i pracę z ludźmi, a wysokie wynagrodzenie motywuje Cię do wydajniejszej pracy, to koniecznie skontaktuj się z nami pod nr telefonu: Mamy dla Ciebie pracę na Etat ze stałym wynagrodzeniem plus wysokie wynagrodzenie motywacyjne za efekty. http://www.pomoc-dla-poszkodowanych.pl/praca-dla-emerytowanych-policjantow Znasz emerytowanych pracowników w/w służb przekaż im proszę naszą ofertę pracy.
Ogłoszenie opublikowano: 2018-03-14 | ważność :2018-09-09
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:144503
Pollux
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr ) jest obecna na polskim rynku usług HR od roku. Do tej pory powstały oddziały w miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii. Dla naszych klientów z terenu Holandii poszukujemy pracowników na stanowisko: ROZŁADUNEK KONTENERÓW Obowiązki: - ręczny rozładunek kontenerów z różnej wielkości i wagi paczek. Praca w tempie niepowodującym przestoju. Wymagania: - mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego - mile widziane prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe - doświadczenie w pracy na w.w. stanowisku - dobry stan zdrowia ze względu na pracę wysiłkową - aktualnie mile widziane osoby uczące się ze względu na okres wakacyjny Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość zdobycia doświadczenia w logistyce - zakwaterowanie, - ubezpieczenie, - transport do pracy - opiekę polskiego koordynatora na miejscu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adresem: (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-02-26 | ważność :2018-03-28
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:144371
Promedica24
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Firma PROMEDICA, jako lider rynku opieki domowej w Europie prowadzi nabór na DARMOWY kurs języka niemieckiego od podstaw dla osób zainteresowanych pracą w charakterze Opiekuna Osób Starszych posiadających doświadczenie - akceptujemy również doświadczenie rodzinne! Kurs jest całkowicie darmowy, prowadzimy zajęcia w Nowym Targu, a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych opiekunów z dalszych okolic - prowadzimy KURSY ONLINE. Po odbytym kursie gwarantujemy LEGALNĄ pracę w naszej firmie! Ruszamy z kursem w połowie lutego! ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ! Zapraszamy na spotkanie lutego do Nowego Targu, al. Tysiąclecia (budynek MOK), po więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: tel: lub e-mail: (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-01-26 | ważność :2018-02-25
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143892
Anna
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Przyjmę dziewczynę do pracy jako kelnerka jest możliwość zamieszkania Zakopane
Ogłoszenie opublikowano: 2018-01-15 | ważność :2018-02-11
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143745
Zatrudnimy T.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Mikrotech S.A. w Krośnie poszukuje osoby do współpracy w zakresie tłumaczeń biznesowych. Praca polega na tłumaczeniu specjalistycznych tekstów oraz korekty gotowych tekstów w językach: niemiecki, włoski, rosyjski, ukraiński, hiszpański. Oferujemy: umowę zlecenie elastyczne godziny pracy Wymagania: doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, wykształcenie filologiczne lub pokrewne, związane z nauką języka znajomość języka fachowego z dziedziny techniki, medycyny, prawa będzie dodatkowym atutem umiejętność obsługi komputera, umiejetność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: (email ukryty) w tytule wiadomości wpisując "Tłumacz &#; j. Kontakt telefoniczny: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. W przypadku wysłania CV prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia .. r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. r. poz. )
Ogłoszenie opublikowano: 2017-12-15 | ważność :2018-01-13
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143487
workalliance
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Monter rusztowań Opis stanowiska: - wykonanie montażu i demontażu rusztowań, - kompletowanie elementów rusztowań. Wymagania: - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - umiejętności manualne, - organizacja stanowiska pracy, - sumienność, rzetelność w pracy, dyspozycyjność, - gotowość do pracy. Lokalizacja: Zakopane Agencja zapewnia stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, dojazdy do miejsca pracy, zakwaterowanie, niezbędne środki ochrony indywidualnej oraz pełną opiekę i nadzór pracowniczy. Wszystkich kandydatów uprzejmie prosimy o przesłanie swoich CV na adres mailowy: (email ukryty). Zapraszamy też do naszego biura przy ul. Ks. J. Popiełuszki w Gostyninie. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: lub .
Ogłoszenie opublikowano: 2017-12-07 | ważność :2018-01-06
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143419
netkadra
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego &#; praca zdalna Wymagania: biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami doskonała znajomość języka polskiego obsługa komputera (MS Office) wykształcenie wyższe gotowość do pracy zdalnej doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy &#; mile widziane Zakres obowiązków: bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych, korekta językowa gotowych tekstów, Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę możliwość dostoisowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl.
Ogłoszenie opublikowano: 2017-11-17 | ważność :2017-12-16
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143212

 następna  »»   z 11
znaleziono 165 obiektów odpowiadającym zapytaniu

POLECAMY NOCLEGI
Willa Pod Nosalem

Dom pod Nosalem, góry pod nosem !
więcej na www
BRZOZA

PROMOCJA 15.10.-15.12.Nocleg z wyzywieniem 75 pln osoba/doba
więcej na www


Miejsce na twoją reklamę.
Zadzwoń zapytaj tel.
75 64 19 919