Ogłoszenia

Ogłoszenia, oferty zapytania użytkowników - Zakopane

Ogłoszenia Praca - Zatrudnię


G N.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Emtor Spółka z o.o. wyłączny przedstawiciel koncernu Yale &#; Wózki Widłowe Zatrudni osoby na stanowisko: Mechanik samochodowy, elektromechanik pojazdów, Miejsce pracy: Kraków, Modlnica Oferujemy: umowę o pracę Pakiet medyczny Pakiet sportowy Ubezpieczenie grupowe. Oferty (CV) prosimy wysyłać na adres e-mail:(email ukryty)&#; Tel.
Ogłoszenie opublikowano: 2018-09-24 | ważność :2018-10-24
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:146387
Justyna C.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Rekruter Zdalny Firma Pflegehelden to agencja działająca w branży opiekuńczej na terenie Niemiec. Zajmujemy się zapewnianiem troskliwej opieki seniorom oraz osobom niepełnosprawnym. Pflegehelden ma oddziałów regionalnych na terenie całego kraju. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie osoby z doświadczeniem w opiece nad seniorami mają możliwość podjąć legalną i dobrze płatną pracę. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę i Niemcy. Dzięki rozbudowanej sieci koordynatorów w Niemczech dysponujemy prawie dwoma tysiącami aktywnych ofert. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ZDALNEGO REKRUTERA, do pozyskiwania osób do pracy na terenie Niemiec. Opiekunki pozyskane przez Zdalnego Rekrutera powinny: - posiadać minimum komunikatywną znajomość języka niemieckiego, - posiadać doświadczenie w opiece nad osobami starszymi potwierdzone referencjami. Wymagania dla rekrutera: - otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie; - gotowość do pracy w trybie zdalnym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - publikację ogłoszeń i selekcję kandydatów, - prezentowanie oferty pracy, - budowanie i wzmacnianie wizerunku pracodawcy w swoim regionie - promocję firmy oraz oferty. Oferujemy: - umowę zlecenie oraz dostarczenie materiałów reklamowych; - Wynagrodzenie w systemie prowizyjnym, za każdą zrekrutowaną zgodnie z umową osobę do pracy na terenie Niemiec &#; euro od osoby ; - DODATKOWE BONUSY FINANSOWE: &#; polecone opiekunki &#; dodatkowy bonus wysokości Euro &#; poleconych opiekunek - dodatkowy bonus wysokości Euro &#; poleconych opiekunek - dodatkowy bonus wysokości Euro Nie wymagamy wysyłania CV. Prosimy o mailowy lub za pośrednictwem wiadomości prywatnej na Facebooku. W treści maila/wiadomości prosimy podać swoje dane (imię, nazwisko miejsce zamieszkania) oraz numer telefonu. Następnie jeden z naszych konsultantów zadzwoni do Państwa. Justyna Chodorowska tel.: Olsztyn ul. Tadeusza Kościuszki lok. adres mailowy do kontaktu: (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-05-09 | ważność :9999-12-01
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:145135
Justyna C.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Szukasz pracy jako Opiekunka w Niemczech? Znasz język niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację? Jeżeli tak, skontaktuj się z nami! Pflegehelden Obecnie posiadamy ponad aktywnych zleceń Czekamy na Ciebie!! Osoby zainteresowane proszę o kontakt: Oddział Olsztyn woj. warmińsko-mazurskie Tel.: Email: (email ukryty) http://pflegehelden.pl/olsztyn/ Zachęcamy do polubienia naszego Funpage na Facebooku : Pflegehelden Polska czekają tam konkursy oraz wydarzenia godne polecenia :)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-05-09 | ważność :9999-12-01
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:145134
Andrzej
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Praca na ETAT dla byłych Policjantów, pracowników CBŚ, ABW, SG Jesteś emerytowanym pracownikiem Policji, ABW, CBŚ lub SG, pracowałeś w pionach operacyjnych? Jeżeli jesteś osobą kreatywną, przebojową, operatywną, dobrze zorganizowaną, lubisz aktywności i pracę z ludźmi, a wysokie wynagrodzenie motywuje Cię do wydajniejszej pracy, to koniecznie skontaktuj się z nami pod nr telefonu: Mamy dla Ciebie pracę na Etat ze stałym wynagrodzeniem plus wysokie wynagrodzenie motywacyjne za efekty. http://www.pomoc-dla-poszkodowanych.pl/praca-dla-emerytowanych-policjantow Znasz emerytowanych pracowników w/w służb przekaż im proszę naszą ofertę pracy.
Ogłoszenie opublikowano: 2018-03-14 | ważność :2018-09-09
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:144503
Pollux
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr ) jest obecna na polskim rynku usług HR od roku. Do tej pory powstały oddziały w miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii. Dla naszych klientów z terenu Holandii poszukujemy pracowników na stanowisko: ROZŁADUNEK KONTENERÓW Obowiązki: - ręczny rozładunek kontenerów z różnej wielkości i wagi paczek. Praca w tempie niepowodującym przestoju. Wymagania: - mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego - mile widziane prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe - doświadczenie w pracy na w.w. stanowisku - dobry stan zdrowia ze względu na pracę wysiłkową - aktualnie mile widziane osoby uczące się ze względu na okres wakacyjny Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość zdobycia doświadczenia w logistyce - zakwaterowanie, - ubezpieczenie, - transport do pracy - opiekę polskiego koordynatora na miejscu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adresem: (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-02-26 | ważność :2018-03-28
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:144371
Promedica24
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Firma PROMEDICA, jako lider rynku opieki domowej w Europie prowadzi nabór na DARMOWY kurs języka niemieckiego od podstaw dla osób zainteresowanych pracą w charakterze Opiekuna Osób Starszych posiadających doświadczenie - akceptujemy również doświadczenie rodzinne! Kurs jest całkowicie darmowy, prowadzimy zajęcia w Nowym Targu, a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych opiekunów z dalszych okolic - prowadzimy KURSY ONLINE. Po odbytym kursie gwarantujemy LEGALNĄ pracę w naszej firmie! Ruszamy z kursem w połowie lutego! ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ! Zapraszamy na spotkanie lutego do Nowego Targu, al. Tysiąclecia (budynek MOK), po więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: tel: lub e-mail: (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-01-26 | ważność :2018-02-25
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143892
Anna
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Przyjmę dziewczynę do pracy jako kelnerka jest możliwość zamieszkania Zakopane
Ogłoszenie opublikowano: 2018-01-15 | ważność :2018-02-11
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143745
Zatrudnimy T.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Mikrotech S.A. w Krośnie poszukuje osoby do współpracy w zakresie tłumaczeń biznesowych. Praca polega na tłumaczeniu specjalistycznych tekstów oraz korekty gotowych tekstów w językach: niemiecki, włoski, rosyjski, ukraiński, hiszpański. Oferujemy: umowę zlecenie elastyczne godziny pracy Wymagania: doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, wykształcenie filologiczne lub pokrewne, związane z nauką języka znajomość języka fachowego z dziedziny techniki, medycyny, prawa będzie dodatkowym atutem umiejętność obsługi komputera, umiejetność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: (email ukryty) w tytule wiadomości wpisując "Tłumacz &#; j. Kontakt telefoniczny: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. W przypadku wysłania CV prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia .. r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. r. poz. )
Ogłoszenie opublikowano: 2017-12-15 | ważność :2018-01-13
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143487
workalliance
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Monter rusztowań Opis stanowiska: - wykonanie montażu i demontażu rusztowań, - kompletowanie elementów rusztowań. Wymagania: - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - umiejętności manualne, - organizacja stanowiska pracy, - sumienność, rzetelność w pracy, dyspozycyjność, - gotowość do pracy. Lokalizacja: Zakopane Agencja zapewnia stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, dojazdy do miejsca pracy, zakwaterowanie, niezbędne środki ochrony indywidualnej oraz pełną opiekę i nadzór pracowniczy. Wszystkich kandydatów uprzejmie prosimy o przesłanie swoich CV na adres mailowy: (email ukryty). Zapraszamy też do naszego biura przy ul. Ks. J. Popiełuszki w Gostyninie. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: lub .
Ogłoszenie opublikowano: 2017-12-07 | ważność :2018-01-06
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143419
netkadra
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego &#; praca zdalna Wymagania: biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami doskonała znajomość języka polskiego obsługa komputera (MS Office) wykształcenie wyższe gotowość do pracy zdalnej doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy &#; mile widziane Zakres obowiązków: bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych, korekta językowa gotowych tekstów, Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę możliwość dostoisowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl.
Ogłoszenie opublikowano: 2017-11-17 | ważność :2017-12-16
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143212
Agata C.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Mikrotech S.A. w Krośnie poszukuje osób do pracy na stanowisko: pracownik centrum obsługi telefonicznej &#; call center (praca zdalna). Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pracę dostosowaną do indywidualnych potrzeb Od kandydatów oczekujemy: nienagannej dykcji, komunikatywności umiejętności pracy pod presją czasu podstawowej umiejętności obsługi komputera Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. W przypadku wysłania cv prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia sierpnia r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z r. poz. ) Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: (email ukryty) lub telefoniczny: Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Ogłoszenie opublikowano: 2017-11-10 | ważność :2017-12-10
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143136
Netkadra
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego &#; praca zdalna Wymagania: &#; biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami &#; doskonała znajomość języka polskiego &#; obsługa komputera (MS Office) &#; wykształcenie wyższe &#; gotowość do pracy zdalnej &#; doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy &#; mile widziane Zakres obowiązków: &#; bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych, &#; korekta językowa gotowych tekstów, Oferujemy: &#; stabilne warunki zatrudnienia &#; umowa o pracę &#; możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl
Ogłoszenie opublikowano: 2017-11-08 | ważność :2017-12-08
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143120
Admedia
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Mikrotech S.A. w Krośnie poszukuje pracowników na stanowisko: operator wprowadzania danych (praca zdalna). Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) pracę dostosowaną do indywidualnych potrzeb Od kandydatów oczekujemy: obsługi komputera w stopniu podstawowym (Word, Excel), dyspozycyjności, samodzielności, umiejętności pracy pod presją czasu. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: (email ukryty) lub telefoniczny: . W przypadku wysłania cv prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia sierpnia r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z r. poz. ) Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Ogłoszenie opublikowano: 2017-10-17 | ważność :2017-11-15
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:142898
Darek
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Firma zatrudni operatora koparki gąsienicowej Long Reach ( Długie ramie).Wymagane doświadczenie w pracy.Cv proszę przesłać na adres e-mail.Atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Dane kontaktowe: e-mail: (email ukryty) Tel. +
Ogłoszenie opublikowano: 2017-10-09 | ważność :2018-04-07
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:142831
Jacek
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Firma budowlano-instalacyjna zatrudni pracowników branżowych, budowlanych oraz pomocników. Prace wewnątrz budynków, galerii handlowych oraz klientów indywidualnych (mieszkania, domy). Zapewniamy pracę na cały okres zimowy oraz letni. Wynagrodzenie uzależniony od umiejętności, dyspozycyjności oraz przepracowanych godzin.
Ogłoszenie opublikowano: 2017-10-05 | ważność :2017-11-04
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:142814

 następna  »»   z 11
znaleziono 160 obiektów odpowiadającym zapytaniu